POŠLETE PROTESTNÍ DOPIS DO MUZEA VIENNA SECESSION A PODPOŘTE ODBORÁŘE V JEJICH BOJI PROTI KRÁDEŽI MEZD!

Naši rakouští přátelé z Wiener ArbeiterInnen Syndikat (WAS-MAP) vedou boj proti krádeži mezd a porušování zaměstnaneckých práv v muzeu VIENNA SECESSION ve Vídni. Odborový svaz Iniciativa pracujících jejich boj plně podporuje!
 
Na dnes svolávají protestní shromáždění před toto muzeum, aby podpořili boj jeho zaměstnanců. Také i ty v České republice můžeš jejich boj solidárně podpořit na dálku. Pošli protestní dopis na jejich e-mail a zprávou na jejich FB a instagram. Zkopíruj vzor dopisu v němčině, připiš své jméno a město a odešli. Dej nám o tom zprávu, že si tak učinil. Sdílej a pošli přátelům. 
 
Ať žije mezinárodní solidarita mezi zaměstnanci.
 
Odborový svaz Iniciativa pracujících.
PROTESTNÍ DOPISY ROZESÍLEJTE NA TYTO KONTAKTY:
facebook: @SecessionWien
instagram: @viennasecession
e-mail: presse@secession.at
VZOR DOPISU:
Guten Tag, Ich unterstütze die Forderungen der Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter der VIENNA SECESSION und des Wiener ArbeiterInnen Syndikats, das im Namen der Beschäftigten verhandelt, um ihre Arbeitsbedingungen zu verbessern. Ich protestiere gegen Lohndiebstahl und Verstöße gegen das Arbeitsrecht. Ich fordere die Direktion VIENNA SECESSION auf, den berechtigten Forderungen der Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter nachzukommen und schnellstmöglich Abhilfe zu schaffen. Grüße, Petr Novák, Liberec, Tschechien

Dobrý den,
Podporuji požadavky zaměstnanců VIENNA SECESSION a Wiener ArbeiterInnen Syndikat, který jménem zaměstnanců vede vyjednávání za zlepšení jejich pracovních podmínek. Protestuji proti krádeži mezd a porušování pracovního práva. Žádám ředitelství VIENNA SECESSION, aby přistoupilo na oprávněné požadavky zaměstnanců a zjednalo v co nejkratší době nápravu.

S pozdravem,

Petr Novák, Liberec, Česká republika

This entry was posted in ČLÁNKY. Bookmark the permalink.